אודות

קראוס, אביחצירא משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק אינטימי המתמחה בתחום הנדל"ן על כל היבטיו וגווניו.

המשרד מחזיק בידע מקצועי מקיף בקשת רחבה של תחומים תוך מתן יחס אישי ומיוחד המותאם לצרכיו של כל לקוח. אנו מאמינים במצוינות משפטית תוך מתן שירות ליווי אישי, דינמי דוחף ומקדם.

יסודותיו של קראוס, אביחצירא משרד עורכי דין נטועים חזק עם ערכי נאמנות ומקצועיות, והם מייצגים אותנו בפני לקוחותינו המרוצים לאורך השנים.

חכמי חז"ל אמרו: "איזהו חכם – הרואה את הנולד" – אנו מאמינים כי משרדנו אחראי על ראיית הנולד עבור לקוחותינו, ובכך לכלכל את צעדיהם  ולהתוות את הדרך הנכונה ביותר עבורם מבחינה משפטית ואסטרטגית.

אנחנו כאן בשבילכם !

אנו מזמינים אתכם ליהנות מהידע והניסיון המשפטי הרב הנמצא ברשות משרדנו, הכולל ייצוג מלא ושמירת האינטרס של לקוחותינו מול הרשויות, בתי המשפט ומול קולגות המייצגים את הצדדים השונים לעסקה.

עו``ד אור קראוס

בוגר תואר ראשון במשפטים [LL.B]. בוגר תואר שני מוסמך למשפטים [LL.M] מאוניברסיטת בר-אילן.

עו"ד אור קראוס יוצא המחלקה המשפטית ואגף הנכסים בעיריית תל אביב-יפו. לעו"ד קראוס נסיון עשיר ויידע ייחודי בטיפול בפרויקטים של חכירות , עסקאות מכירה ורכישה מורכבות, הסכמי שיתוף במקרקעין, הסכמי הקמה מול רשויות, הסכמי יועצים, קבלנים ותשתיות, הסכמי רשות שימוש והליכי הקצאה. בנוסף מחזיק עו"ד קראוס בניסיון בליווי מכרזים (דיור בר השגה, ייעוץ ובקרה של תשתיות, שיווק קרקע).

עו``ד שלומי אביחצירא

בוגר תואר ראשון במשפטים [LL.B] ומוסמך משנת 2010.

לעו"ד אביחצירא נסיון רב בתחום ההתחדשות העירונית בהן ייצג יזמים וקבלנים מחד ודיירים ובעלי נכסים מאידך.

עו"ד אביחצירא סיים השתלמויות בנושא עסקאות מקרקעין, מיסוי מקרקעין והתחדשות עירונית. בנוסף, עו"ד אביחצירא מתמחה בייצוג תאגידים, חברות ועמותות תוך ליווי בעסקאות מיזוג, רכישת חברות, הסכמי מייסדים ושיתופי פעולה.

עסקאות נדל``ן

קראו עוד >

תמ``א 38 ופינוי בינוי

קראו עוד >

מיסוי מקרקעין

קראו עוד >

תשתיות ומימון פרוייקטים

קראו עוד >

תכנון ובנייה

קראו עוד >

משפט מוניציפאלי

קראו עוד >

מכרזים

קראו עוד >