אודות

קראוס, אביחצירא משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק אינטימי המתמחה בתחום הנדל”ן על כל היבטיו וגווניו.

המשרד מחזיק בידע מקצועי מקיף בקשת רחבה של תחומים תוך מתן יחס אישי ומיוחד המותאם לצרכיו של כל לקוח. אנו מאמינים במצוינות משפטית תוך מתן שירות ליווי אישי, דינמי דוחף ומקדם.

יסודותיו של קראוס, אביחצירא משרד עורכי דין נטועים חזק עם ערכי נאמנות ומקצועיות, והם מייצגים אותנו בפני לקוחותינו המרוצים לאורך השנים.

חכמי חז”ל אמרו: “איזהו חכם – הרואה את הנולד” – אנו מאמינים כי משרדנו אחראי על ראיית הנולד עבור לקוחותינו, ובכך לכלכל את צעדיהם  ולהתוות את הדרך הנכונה ביותר עבורם מבחינה משפטית ואסטרטגית.

אנחנו כאן בשבילכם !

אנו מזמינים אתכם ליהנות מהידע והניסיון המשפטי הרב הנמצא ברשות משרדנו, הכולל ייצוג מלא ושמירת האינטרס של לקוחותינו מול הרשויות, בתי המשפט ומול קולגות המייצגים את הצדדים השונים לעסקה.

עו''ד אור קראוס

בעל תואר ראשון במשפטים ובוגר תואר שני מוסמך למשפטים מאוניברסיטת בר-אילן.

עו”ד קראוס הוא יוצא המחלקה המשפטית ואגף הנכסים בעירית תל אביב יפו, והוא בעל ניסיון עשיר וידע רב בטיפול בפרויקטים של חכירות, עסקאות מכירה ורכישה מורכבות, עסקאות תמ”א 38 ופינוי בינוי, הסכמי שיתוף במקרקעין, הסכמי הקמה מול רשויות, הסכמי יועצים, קבלנים ותשתיות, ועוד.

בנוסף מחזיק עו”ד קראוס בניסיון בליווי מכרזים דוגמת דיור בר השגה, ייעוץ ובקרה של תשתיות, ושיווק קרקע. בעבודתו בעירית תל אביב צבר עו”ד קראוס ניסיון רב במגוון של נושאים בתחום המקרקעין כגון הפקעות מקרקעין, סכסוכי קרקעות, הסדרי קרקעות, תביעות פינוי וכיו”ב.

עו''ד שלומי אביחצירא

בעל תואר ראשון במשפטים משנת 2009. לעו”ד אביחצירא ניסיון רב בתחום ההתחדשות העירונית בו הוא ייצג ומייצג יזמים וקבלנים מחד ודיירים ובעלי נכסים מאידך.

במהלך העשור האחרון סיים עו”ד אביחצירא השתלמויות רבות בנושא עסקאות מקרקעין, מיסוי מקרקעין והתחדשות עירונית.

בנוסף מתמחה עו”ד אביחצירא בעסקאות תמ”א 38 ופינוי בינוי, ייצוג תאגידים, חברות ועמותות תוך ליווי בעסקאות מיזוג, רכישת חברות, הסכמי מייסדים ושיתופי פעולה.

עו''ד ורד זוארץ הרמן

בוגרת תואר ראשון במשפטים [LL.B] ותואר ראשון [BA] בתקשורת.

בעלת ניסיון בעסקאות מכר ורכישה, עסקאות שיתוף במקרקעין, הסכמי יועצים, דיני ערבויות,  דיני מכרזים, ייצוג חברות ציבוריות ועמותות.

עסקאות נדל``ן

קראו עוד >

תמ``א 38 ופינוי בינוי

קראו עוד >

מיסוי מקרקעין

קראו עוד >

תשתיות ומימון פרוייקטים

קראו עוד >

תכנון ובנייה

קראו עוד >

משפט מוניציפאלי

קראו עוד >

מכרזים

קראו עוד >